Розподіл занять на 2017-2018 начальний рік (з 01.12.2017)

Розподіл занять першої молодшої групи

на 2017-2018 н.р.

Дні тижня

Заняття

Понеділок

09:10 Фізкультура

09:35 Година психолога, 1 кв.

2 половина дня

15:50 Ознайомлення із соціумом + розвиток мовлення

16:40 Розвага

Вівторок

09:10 Музична діяльність

2 половина дня

15:50 Розвиток мовлення

Середа

09:10 Ознайомлення з природнім довкіллям + сенсорний розвиток

2 половина дня

15:50 Образотворча діяльність (ліплення / аплікація)

Четвер

09:10 Образотворча діяльність (малювання)

2 половина дня

16:20 Фізкультура 

П'ятниця

09:10 Година психолога, 1 кв.

09:40 Музична діяльність

2 половина дня

15:50 Сенсорний розвиток

Розподіл занять другої молодшої групи

на 2017-2018 н.р.

Дні тижня Заняття
Понеділок

09:00 1. Фізкультура.

 09:30 2. Розвиток мовлення/художня література

09:55 Година психолога, 1 кв.

2 половина дня

   15:20 Розвага

Вівторок

09:00 1. Ознайомлення  з природним довкіллям + образотворча діяльність (малювання)

10:45 2. Пішохідний перехід

Середа

09:00 1. Музична діяльність.

 09:25 2. Розвиток мовлення

      09:50 Година психолога, 1 кв.
Четвер

    09:00 1. Логіко-математичний розвиток/конструювання + ознайомлення із соціумом

    09:35  2. Фізкультура
П'ятниця

09:00 1. Музична діяльність

   09:25 2. Ознайомлення із соціумом + розв. мовлення

    10:10 3. Образотворча діяльність (ліплення / аплікація) 

Розподіл занять середньої групи

на 2017-2018 н.р.

Дні тижня Заняття
Понеділок

09:00 1. Ознайомлення із соціумом

09:30 2. Фізкультура.

2 половина дня

16:45 Театралізована діяльність
Вівторок

09:00 1. Розвиток мовлення

09:30 2. Музична діяльність.

10:00 3. Образотворча діяльність

2 половина дня

15:40 Година психолога,  1,2 квартал
Середа

09:00 1. Логіко - математичний розвиток

09:30 2. Фізкультура 

Четвер

09:00  1. Музична діяльність.

09:30  2. Комплексне: ознайомлення з природнім довкіллям + розвиток мовлення
П'ятниця

09:00  1. Інтегроване: ознайомлення із соціумом + розвиток мовлення + образотворча діяльність (малювання)

10:45 2. Пішохідний перехід

Розподіл занять старшої групи

на 2017-2018 н.р.

Дні тижня Заняття
Понеділок

09:00 1. Комплексне: ознайомлення із соціумом + розвиток мовлення/ художня література

09:40 2. Образотворча діяльність (малювання)

10:15 3. Фізкультура

2 половина дня

15.45 Гурток «Веселі музики»

17:00 Розвага
Вівторок

09:00 1. Підготовка до навчання грамоти

09:35 2. Ознайомлення із соціумом

10:10 3. Музична діяльність.

Середа

09:00 1. Логіко-математичний розвиток

09:35 2. Ознайомлення  з природним довкіллям

10:10 3. Фізкультура. 

Четвер

09:00 1. Розвиток мовлення

09:35 2. Образотворча діяльність (ліплення / аплікація)

10:10 3. Музична діяльність.

2 половина дня

15.40 Година психолога
П'ятниця

09:00 1. Інтегроване: ознайомлення із соціумом + ознайомлення з природнім довкіллям + логіко-математичний розвиток/конструювання

09:45 2. Образотворча діяльність (малювання)

10:45 3. Піший перехід

 


Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія

Контакт

Сумський санаторний ДНЗ №24 "Оленка"

40009, Україна, м. Суми,
вул. Пушкіна, 49А


(0542) 61-13-33


Оголошення

Обережно: сказ!

03.11.2017 14:24
На виконання протокольного доручення від 01.11.2017  № 7 засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Сумській міській раді управління освіти і науки доводить до Вашого відома, що у зв’язку з виявленням собаки, хворої на сказ, введено карантинні обмеження в межах вулиці...

—————

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0 800 500 335 або 386 (з мобільного). Працює: понеділок – п’ятниця з 10:00 до 18:00

01.03.2017 12:50

—————

Національна дитяча «гаряча лінія» 0 800 500 225 або 772 (з мобільного). Працює: понеділок – п’ятниця з 10:00 до 18:00

01.03.2017 12:48

—————


счетчик посещений