Мед у дитячому харчуванні

04.09.2017 14:54

Оскільки мед може викликати алергійні реакції, його до раціону дітей включають обережно, іноді лише як замінник цукру. Однак і зовсім виключати його з раціону не варто, бо ж мед дуже поживний та має надзвичайні лікувальні властивості

Мед є натуральним, готовим до засвоєння організмом дитини продуктом харчування, що не потребує додаткової переробки. Його в дитячому харчуванні використовували здавна. Так, у Давньому Єгипті мед давали дітям, аби вони ліпше розвивалися фізично та розумово. У Київській Русі новонародженому давали кілька крапель меду, перш ніж прикласти до грудей матері. У Давній Греції вважали, що постійне вживання меду продовжує життя. Нині ж наука дослідила хімічний склад меду та підтвердила його корисні властивості. До речі, науковці кажуть, що мед за своїм складом подібний до людської крові. Окрім того, він є природним консервантом, тож ніколи не вкривається пліснявою.

Хімічний склад та енергетична цінність меду

Основною складовою меду є вуглеводи, зокрема глюкоза та фруктоза. Це так званий інвертований цукор. Він утворюється із сахарози під впливом кислот та ферментів у медовому зобі бджоли, у сотах та під час тривалого зберігання меду. Саме інвертований цукор визначає дієтичні властивості меду. Адже він не потребує додаткового перетравлювання, швидко й майже повністю засвоюється організмом дитини. Важливою складовою меду є ферменти:

інвертаза — під її впливом сахароза перетворюється на інвертований цукор;

каталаза — розщеплює пероксид водню на воду і кисень;

амілаза — перетворює крохмаль на цукор.

Мед містить і вітаміни, мікро- та макроелементи. Зокрема, вітаміни А, Е, С, групи В, калій, кальцій, фтор, марганець, сірку та залізо. Вміст вітамінів залежить від виду медоносних рослин, часу збору нектару, умов і строків його зберігання. Вміст мікро- та макроелементів — від ґрунту, на якому ростуть медоносні рослини. Мед темного кольору містить більше мінеральних речовин, що підвищує його харчову цінність. У меді є оцтова та молочна кислоти, ефірні олії. Останні надають певним сортам меду своєрідного запаху. Мед містить також воду. У різних медах її кількість становить від 12 до 25%.

Хоч жирів мед не містить, його енергетична цінність досить висока — 330 ккал на 100 г продукту. Вміст у 100 г меду: білків — 0,8 г, вуглеводів — 80,3 г.

Корисність меду для здоров'я дітей

Мед стане в пригоді за гострих респіраторних захворювань у дитини, оскільки підвищує імунітет, рівень гемоглобіну в крові та знімає біль у горлі завдяки своїй антибактеріальній дії. Також мед сприяє відновленню сил після тяжких, і тривалих захворювань. За­вдяки органічним кислотам, вуглеводам та ферментам, що містяться в меді, цей цілющий продукт поліпшує апетит, сприяє перетравлю­ванню білків та жирів, допомагає зняти спазми гладкої мускулатури кишківника, а отже, поліпшує його моторику та секреторну актив­ність. Мед має м'який проносний ефект, завдяки якому допомагає боротися із закрепами.

Вживання цього смачного продукту харчування сприяє поліп­шенню обміну речовин і відповідно зменшенню маси тіла. Тож він буде корисним для дітей з надлишковою вагою, але, певна річ, у ро­зумних дозах.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Чайна ложка меду перед сном заспокоїть ди­тину та допоможе швидше заснути. Мед активізує розумову ді­яльність, а отже, діти стають уважнішими, сконцентрованішими, запам'ятовують більше інформації.

Мед — натуральний антисептик, адже містить інгібітори. Так, він пригнічує життєдіяльність патогенних мікроорганізмів, грибів та гель­мінтів. Найсильнішу бактерицидну дію мають темні та бурштинові сорти меду. До речі, бактерицидна дія меду не залежить від тривалос­ті зберігання. Окрім того, він має антитоксичну дію: нейтралізує отру­ти та сприяє їх виведенню з організму дитини. Цей корисний продукт добре пом'якшує шкіру, усуваючи сухість і лущення, підвищує її тонус.

Мед — це джерело енергії, необхідної для організму дитини. Він підвищує життєвий тонус та надає сил.

З лікувальною метою ефективно розчиняти мед у воді або молоці. Разом з рідиною корисні ре­човини швидше проникають до організму. Можна додавати мед у трав'яні відвари, вони стануть ко­риснішими та смачнішими.

Норми споживання меду для дошкільників

Багато дієтологів рекомендують відмовитися від цукру та замінити його медом, але зловживати цим корисним і смачним продуктом не варто. Дитині достатньо кількох чайних ложок меду на день. Адже за надмірного вживання він може зумовити алергійні реакції, напади бронхіальної астми, загострен­ня шкірних захворювань і навіть анафілактичний шок. Тому мед до раціону дітей слід додавати з обе­режністю та лише після року, а ліпше в півтора-два.

Норми споживання меду і медопродуктів на одну дитину в грамах у дошкільних навчальних закладах різних типів подані в додатках 2 та 3 до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» від 22.11.2004 № 1591. Вони залежать від віку дитини, типу дошкільного навчального закладу та кількості прийомів їжі (табл. 1). У санаторних дошкільних навчальних закладах для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування від туберкульозу норми меду і медопродуктів регламентовано додатком 1 до постанови Кабінету Міністрів України «Про норми харчування у протитуберкульозних закладах для осіб, хворих на туберкульоз, та малолітніх і неповнолітніх осіб, інфікованих мікобактеріями туберкульозу» від 27.12.2007 № 1752.

Таблиця 1

Норми споживання меду і медопродуктів

у дошкільних навчальних закладах різних типів за різних режимів харчування

(у грамах на одну дитину)

Продукти

Вікова категорія дітей, роки

Кількість прийомів їжі

ДНЗ загального

типу та спеціальні ДНЗ

санаторні ДНЗ (групи) для дітей, які страждають на захворювання органів травлення

санаторні ДНЗ для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування від туберкульозу

санаторні ДНЗ різних профілів

3

4

5

5

3

4

Мед,

медо-

продукти

1-3

1

1

1

1

1

1

3-6 (7)

2

2

4

4

3

4

Мед рекомендують вживати не одночасно з їжею, а за 1,5-2 год. до вживання їжі, або через 3 год. після неї.

 

Додаток

Сорти меду та їхні лікувальні властивості:

• акацієвий — за неврозів, захворювань шлунково-кишкового тракту і сечовидільної системи;

гречаний — за гастритів і виразки шлунка;

• конюшиновий — за затяжного кашлю й діареї;

• липовий — за ангіни, ларингіту, бронхіту, астми; ним обробляють опіки та гнійні рани;

• черешневий — за захворювань сечовидільної системи;

—————

Назад


Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія

Контакт

Сумський санаторний ДНЗ №24 "Оленка"

40009, Україна, м. Суми,
вул. Пушкіна, 49А


(0542) 61-13-33


Оголошення

Перенесення робочих днів у 2018 році

20.02.2018 10:31
Шановні батьки! Інформація до Вашої уваги! Переносяться робочі дні з:  п’ятниці 9 березня на суботу 03 березня; понеділка 30 квітня на суботу 05 травня; п’ятниці 29 червня на суботу 23 червня; понеділка 24 грудня на суботу 22 грудня; понеділка 31 грудня на суботу 29...

—————

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0 800 500 335 або 386 (з мобільного). Працює: понеділок – п’ятниця з 10:00 до 18:00

01.03.2017 12:50

—————

Національна дитяча «гаряча лінія» 0 800 500 225 або 772 (з мобільного). Працює: понеділок – п’ятниця з 10:00 до 18:00

01.03.2017 12:48

—————


счетчик посещений