Розпорядок дня старшої групи на 2019-2020 навчальний рік

 

Види діяльності Понеділок, вівторок, середа Четвер П'ятниця
Прийом дітей, ранковий фільтр, індивідуальне спілкування 7.00 – 8.15 7.00 – 8.15 7.00 – 8.05
Ранкова гімнастика 8.15 – 8.25 8.15 – 8.25 8.00 – 8.10
Підготовка до сніданку, сніданок, гігієнічні процедури
 
8.25 – 8.55 8.25 – 8.55 8.10 – 8.55
Практична та самостійна діяльність дітей, індивідуальна робота, самостійна робота,  підготовка до занять                                       8.55– 9.00 8.55 – 9.00 8.55 – 9.00
Заняття  9.00 –9.40 
10.10-10.40
9.00 –9.40 
9.50-10.15
10.25-10.50
9.00 –9.40 
9.50-10.10
Самостійна діяльність дітей, індивідуальна робота 9.40
 – 10.10
  10.10 – 10.40
Прогулянка 10.40 – 12.10 10.50 – 12.10 10.40 – 12.10
Повернення  з прогулянки, обід 12.10 – 12.55 12.10 – 12.55 12.10 – 12.55
Підготовка до сну, сон 12.55 – 15.30 12.55 – 15.15 12.55 – 15.15
Поступовий підйом, оздоровлюючі, загартовуючі процедури                                                                                      15.30 – 16.30 15.15 – 15.30 15.15 – 15.30
Ігрова діяльність, індивідуальні заняття                                           16.15 – 16.40 15.30 – 16.30 15.30 – 16.30
Полуденок 16.30 – 16.50 16.30-16.50 16.30 – 16.50
Розваги, гурток, вечірня прогулянка та/або самостійні ігри      16.50-19.00 16.50 – 19.00 16.50-19.00

Розпорядок дня середньої групи на 2019-2020 навчальний рік

 

Види діяльності Понеділок, вівторок, четвер Середа П'ятниця
Прийом дітей, ранковий фільтр, індивідуальне спілкування 7.00 – 8.00 7.00 – 8.00 7.00 – 8.00
Ранкова гімнастика 8.00 – 8.10 8.00 – 8.10 8.00 – 8.10
Ігри. Підготовка до сніданку
 
8.10 – 8.30 8.10 – 8.30 8.10 – 8.30
Сніданок                   8.30– 8.50 8.30– 8.50 8.30 – 8.50
Самостійна діяльність дітей, підготовка до занять 8.50-9.00 8.50-9.00 8.50-9.00
Заняття  9.00 –9.20 
9.30-9.50
9.00 –9.30 
11.10-11.35
9.00 –9.30 
10.00-10.20
Індивідуальна та самостійна робота 9.50
 – 10.30
11.35-12.30 9.30-10.00
10.20 – 10.30
Прогулянка 10.30 – 12.00 9.30 – 11.00 10.30 – 12.00
Повернення  з прогулянки 12.00 – 12.10 11.00 – 11.10 12.00 – 12.10
Підготовка до обіду 12.10-12.20 12.10-12.20 12.10-12.20
Обід 12.20-12.50 12.20-12.50 12.20-12.50
Підготовка до сну, сон 12.50 – 15.10 12.50– 15.10 12.50 – 15.10
Поступовий підйом, оздоровлюючі, загартовуючі процедури                                                                                      15.20 – 15.25 15.10 – 15.25 15.10 – 15.25
Ігрова діяльність, індивідуальні заняття                                           15.25 – 16.25 15.25 – 16.25 15.25 – 16.25
Полуденок 16.25 – 16.45 16.25-16.45 16.25 – 16.45
Розваги, гурток, вечірня прогулянка та/або самостійні ігри      16.45-19.00 16.45 – 19.00 16.45-19.00

Розпорядок дня  Першої молодшої та другої молодшої груп на 2019-2020 навчальний рік

Види діяльності Перша молодша група Друга молодша група
Прийом дітей, ранковий фільтр, індивідуальне спілкування 7.00 – 8.10 7.00 – 8.10
Ранкова гімнастика 8.10 – 8.15 8.10 – 8.16
Підготовка до сніданку, гігієнічні процедури 8.15 – 8.30 8.16– 8.30
Сніданок 8.30-8.55 8.30-8.55
Самостійна діяльність дітей, підготовка до занять            
   
8.55- 9.05 8.55 – 9.00
Заняття 9.05 – 9.15 9.00 – 9.15
9.25-9.40
Самостійні ігри, індивідуальна та самостійна робота                                                                      9.15 – 10.30 9.40 – 10.30
Підготовка до прогулянки, прогулянка 10.30-11.45 10.30-11.55
Повернення  з прогулянки 11.45 – 11.55 11.55 – 12.05
Підготовка до обіду 11.55 – 12.05 12.05 – 12.15
Обід 12.05 – 12.40 12.15-12.45
Підготовка до сну, сон 12.40 – 15.10 12.45-15.10
Поступовий підйом, оздоровлюючі, загартовуючі процедури                                                                          15.10-15.30 15.10 – 15.25
Заняття 15.30-15.40  
Ігрова діяльність, індивідуальні заняття 15.40-16.20 15.25 – 16.20
Полуденок 16.20 – 16.50 16.20 – 16.45
Вечірня прогулянка та/або самостійні ігри, розваги, самостійна творча діяльність     16.50 – 19.00 16.45 – 19.00
Розпорядок дня на літній період 2019 року

Види діяльності

Перша молодша група

Друга молодша група

Середня група

Ранкова зустріч дітей, огляд, ігри, індивідуальне спілкування

7.00 – 8.00

7.00 – 8.00

7.00 – 8.10

Ранкова гімнастика

8.00 – 8.10

8.00 – 8.10

8.10 – 8.20

Підготовка до сніданку,  гігієнічні процедури

8.10 – 8.20

8.10 – 8.20

8.20 – 8.30

Сніданок

8.20 - 8.40

8.20 - 8.40

8.30 - 8.50

Заняття за вибором дітей, самостійні ігри, індивідуальна робота, підготовка до освітньо-пізнавальної діяльності                                   

8.40 – 9.05

8.40 – 9.00

8.50 – 9.05

Організована освітньо-пізнавальна діяльність

9.05 – 9.15

9.00 – 9.40

9.00 – 9.50

Підготовка до прогулянки, прогулянка

9.15 – 11.35

9.40 – 11.40

09.50 – 11.50

Загартувальні процедури, повернення  з прогулянки

11.35 – 12.00

11.40 – 12.00

11.50 – 12.15

     Підготовка до обіду    12.00-12.10    12.00-12.10    12.15-12.25

Обід

12.10 – 12.40

12.10 – 12.40

12.25 – 12.55

 Підготовка до сну, сон

12.40 – 15.20

12.40 – 15.20

12.55 – 15.20

Поступовий підйом, гімнастика пробудження, гігієнічні та загартувальні процедури                                                                                     

15.20 – 15.50

15.20 –15.50

15.20 – 15.50

        Освітньо-пізнавальна діяльність        15.50-16.00         15.50-16.05       15.50-16.10

Підготовка до полуденку

16.00 – 16.10

16.05 – 16.15

16.10 – 16.20

Полуденок  

16.10 - 16.30

16.15 - 16.35

16.20 - 16.40

Підготовка до прогулянки, прогулянка, ігри, СХД, індивідуальна робота, самостійні ігри, повернення дітей додому

16.30 – 19.00

16.35 – 19.00

16.40 – 19.00

 

Розпорядок дня на 2018-2019 навчальний рік

Види діяльності Перша молодша група Друга молодша група

Середня

група

Старша

група

Прийом дітей, огляд, індивідуальне спілкування 7.00 – 8.10 7.00 – 8.10 7.00 – 8.00 7.00 – 8.15
Ранкова гімнастика 8.10 – 8.15 8.10 – 8.20 8.00 – 8.10 8.15 – 8.25
Підготовка до сніданку, сніданок, гігієнічні процедури 8.15 – 9.00 8.20 – 8.55 8.10 – 8.55 8.25 – 8.55
Практична (ст. гр.) та самостійна діяльність дітей, підготовка до занять    9.00 – 9.10 8.55 – 9.00 8.55 – 9.00 8.55 – 9.00
Заняття, індивідуальна та самостійна робота   9.10 – 10.30 9.00 – 10.30 9.00 – 10.30 9.00 - 10.40
Підготовка до прогулянка, прогулянка 10.30 – 11.45 10.30 – 11.50 10.30 – 12.00 10.40 – 12.10
Повернення  з прогулянки, обід 11.50 – 12.40 11.50 – 12.40 12.00 – 12.50 12.10 – 13.00
Підготовка до сну, сон 12.40 – 15.10 12.40 – 15.10 12.50 – 15.15 13.00 – 15.15
Поступовий підйом,гігієнічні та оздоровлюючі процедури 15.10 – 15.20 15.10 – 15.20 15.15 – 15.25 15.15 – 15.25
Ігрова діяльність, індивідуальні заняття, розваги (друга молодша група), заняття (перша молодша група) 15.20 – 16.15 15.40 – 16.20 15.25 – 16.25 15.25 – 16.30
Вечеря 16.15 – 16.40 16.20 – 16.45 16.25 – 16.45 16.30 – 16.50
Розваги, гурток (старша група), вечірня прогулянка та/або самостійні ігри 16.40 – 19.00 16.45 – 19.00 16.45 – 19.00 16.50 – 19.00

 


Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія

Контакт

Сумський санаторний ДНЗ №24 "Оленка"

40009, Україна, м. Суми,
вул. Пушкіна, 49А


(0542) 61-13-33


Оголошення

Перенесення робочих днів у 2018 році

20.02.2018 10:31
Шановні батьки! Інформація до Вашої уваги! Переносяться робочі дні з:  п’ятниці 9 березня на суботу 03 березня; понеділка 30 квітня на суботу 05 травня; п’ятниці 29 червня на суботу 23 червня; понеділка 24 грудня на суботу 22 грудня; понеділка 31 грудня на суботу 29...

—————

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0 800 500 335 або 386 (з мобільного). Працює: понеділок – п’ятниця з 10:00 до 18:00

01.03.2017 12:50

—————

Національна дитяча «гаряча лінія» 0 800 500 225 або 772 (з мобільного). Працює: понеділок – п’ятниця з 10:00 до 18:00

01.03.2017 12:48

—————


счетчик посещений