Розподіл занять на літній період 2020 р.

День тижня

Перша молодша група

Понеділок

09:40-09:55 Фізкультура

Друга половина дня

15:35-15:45 Ознайомлення  з природним довкіллям

Вівторок

09:05-09:15 (1 п.)

09:20-09:30 (2 п.) Комплексне: художньо-мовленнєве + ознайомлення із соціумом

Друга половина дня

15:30-15:40 Музична діяльність

Середа

09:40-09:55 Фізкультура

Друга половина дня

15:30-15:40 (1п.)               15:45-15:55 (2 п.) Образотворча діяльність (ліплення/ аплікація)

16:40-16:50 Музична розвага (2,4  тиждень)                            

Четвер

09:05-09:15 (1п.) Розвиток

09:20-09:30 (2 п.) мовлення

Друга половина дня

15:30-15:40 Сюжетно-відображувальна гра

П’ятниця

09:10-9:20 Музична діяльність

Друга половина дня

15:30-15:40 (1п.)               15:45-15:55 (2 п.) Образотворча діяльність (малювання)

 

День тижня

Друга молодша група

Понеділок

09:00-9:15 Ознайомлення з природним довкіллям

09:25-09:45 Фізкультура

Друга половина дня

16:00-16:15  Розвивальна робота (екологічне/валеологічне)

Вівторок

09:00-9:15 Розвиток мовлення

09:25-09:40 Образотворча діяльність (ліплення/ аплікація)

Фізкультура на повітрі

Друга половина дня

16:00-16:15 Розвивальна робота (фінансово-економічна освіта).

Середа

09:00-9:15 Художньо- мовленнєвий розвиток

09:25-09:40 Музична діяльність

Фізкультура на повітрі

Друга половина дня

16:00-16:15 Розвивальна робота (соціально-моральне)

16:25-16:40 Розваги (М/Т/М/Т)                           

Четвер

09:00-9:20 Інтегроване: ознайомлення соціумом + розвиток мовлення

09:30-09:50 Фізкультура

Друга половина дня

16:00-16:15 Розвивальна робота (ОБЖД)

П’ятниця

09:00-9:15 Музична діяльність

09:30-09:50 Образотворча діяльність (малювання)

Піший перехід

Друга половина дня

16:00-16:15 Розвивальна робота (народознавство /правове (1/3)

 

 

День тижня

Середня група

Понеділок

09:00-9:20 Ознайомлення  з природним довкіллям

09:30-09:55 Фізкультура

Друга половина дня

16:00-16:20  Розвивальна робота (соціально-моральне)

Вівторок

09:00-9:20 Образотворча діяльність (ліплення/аплікація)

09:30-09:55 Фізкультура

Друга половина дня

16:00-16:20  Розвивальна робота (фінансово-економічна освіта)

17:00-17:20 Розваги (Т/М/Т/М)

Середа

09:00-9:20 Образотворча діяльність (ліплення/аплікація)

09:30-09:55 Фізкультура

Друга половина дня

16:00-16:20  Розвивальна робота (фінансово-економічна освіта)

17:00-17:20 Розваги (Т/М/Т/М)

Четвер

09:00-9:20 Музична діяльність

09:30-09:50 Художньо-мовленнєва діяльність

Фізкультура на повітрі

Друга половина дня

16:00-16:20  Розвивальна робота (ОБЖД)

П’ятниця

09:00-9:20 Образотворча діяльність (малювання)

09:30-09:55 Експериментально-дослідницька діяльність

Піший перехід

Друга половина дня

16:00-16:20  Розвивальна робота (народознавство/ правове (1/3))

Розподіл занять на 2019-2020 н.р.

День тижня

Перша молодша група

Понеділок

09:10-09:20 Година психолога, 1кв.

09:40-09:55 Фізкультура

Друга половина дня

15:35-15:45 Музична діяльність

 

Вівторок

09:05-09:15 (1п.) Розвиток

09:20-09:30 (2 п.) мовлення

Друга половина дня

15:30-15:40 (1п.) Образотворча діяльність

15:45-15:55 (2 п.)   (ліплення/ аплікація)

 

Середа

09:05-09:20 (1 п.) Інтегроване:

09:25-09:40 (2 п.) Ознайомлення з природним довкіллям + сенсорний розвиток)

Друга половина дня

15:30-15:40 (1п.) Образотворча

15:45-15:55 (2 п.) діяльність   (малювання)

16:40-16:50 Музична розвага (2,4 тиждень)

 

Четвер

09:20-09:30 (1 п.) Комплексне:

09:35-09:45 (2 п.) художньо-мовленнєве + ознайомлення із соціумом

Друга половина дня

15:30-15:40 (1п.) Сенсорний

15:45-15:55 (2 п.) розвиток

 

П’ятниця

09:10-9:20 Музична діяльність

10:00-10:10 Година психолога, 1 кв.

Друга половина дня

15:30-15:45 Фізкультура

 

День тижня

Друга молодша група

Понеділок

09:00-9:15 Комплексне: ознайомлення  з соціумом + художньо-мовленнєва діяльність

09:25-09:40 Образотворча діяльність (малювання)

Фізкультура на повітрі

Друга половина дня

15:30-15:45  1 кв.: Година психолога

2,3 кв: Розвивальна робота (екологічне/валеологічне)

15:55-16:10 1 кв.: Розвивальна робота (екологічне/валеологічне).

2,3 кв.: Предметно-практична діяльність

 

Вівторок

09:00-9:15 Музична діяльність

09:25-09:40 Логіко-математичний розвиток

Піший перехід

Друга половина дня

15:30-15:45  1 кв.: Розвивальна робота (фінансово-економічна освіта).

2,3 кв.: Розвивальна робота (фінансово-економічна освіта)

15:55-16:10 1 кв.: Година психолога.

2,3 кв.: Ізотерапія

 

Середа

09:00-9:15 Розвиток мовлення

09:25-09:45 Фізкультура

Друга половина дня

15:30-15:45  Розвивальна робота (соціально-моральне)

15:55-16:10 Розваги (М/Т/М/Т)

Четвер

09:00-9:15 Музична діяльність

09:25-09:45 Інтегроване: ознайомлення соціумом + розвиток мовлення Фізкультура на повітрі

Друга половина дня

15:30-15:45  Розвивальна робота (ОБЖД)

15:55-16:10 Ізотерапія

 

П’ятниця

09:00-9:20 Інтегроване: знайомлення  з природним довкіллям + образотворча діяльність (ліплення/ аплікація)

09:30-09:50 Фізкультура

Друга половина дня

15:30-15:45  Розвивальна робота (народознавство/правове (1/3))

15:55-16:10 ХТД (драматизація)

 

День тижня

Середня група

Понеділок

09:00 Інтегроване: ознайомлення із соціумом + художньо-мовленнєва діяльність + образотворча діяльність (ліплення/аплікація/театральна)

09:40 Фізкультура

2 половина дня

15:25 Розвивальна робота (соціально/моральне)

15:55 Ізотерапія

Вівторок

09:00 Розвиток мовлення

09:30 Музична діяльність

Фізкультура на повітрі

2 половина дня

15:25 1, 3 кв. Розвивальна робота (екологічне/валеологічне)

 2 кв. Розвивальна робота (екологічне/валеологічне) – 1 п., Година психолога – 2 п.

15:55 1 кв. Конструювання

2 кв. Розвивальна робота (екологічне/валеологічне) – 2 п., Година психолога – 1 п.

Середа

09:00 Інтегроване: ознайомлення з природнім довкіллям + розвиток мовлення

11:10 Фізкультура

2 половина дня

15:25 Розвивальна робота (фінансово-економічна освіта)

15:55 Розваги (Т/М/Т/М)

Четвер

09:00 Логіко-математичний розвиток 

09:30 Образотворча діяльність (театральна/ліплення/аплікація)

Фізкультура на повітрі

2 половина дня

15:25 Розвивальна робота (ОБЖД)

15:55 Художня праця

П’ятниця

09:00  Інтегроване: ознайомлення із соціумом + образотворча діяльність (малювання)

10:00 Музична діяльність

Пішохідний перехід

2 половина дня

15:25 Розвивальна робота (народознавство/правове(1/3))

15:55 Арт-терапія

День тижня

Старша група

Понеділок

09:00-9:40 Інтегроване

1,3 тиждень Пріоритет: художньо-мовленнєва, художньо-естетична діяльність

2,4 тиждень Пріоритет: ігрова художньо-мовленнєва, художньо-естетична, діяльність

10:15-10:45 Фізкультура

Друга половина дня

15:30-15:55  1 кв.: Розвивальна робота (соціально-моральне),

2,3 кв.: Розвивальна робота (соціально-моральне) – 1п.; Година психолога – 2п.

16:05-16:30 1 кв: Ізотерапія,

2,3 кв.: Розвивальна робота (соціально-моральне) – 2п.; Година психолога – 1п.

 

Вівторок

09:00-9:40 Інтегроване

1,3 тиждень Пріоритет: сенсорно-пізнавальна діяльність

2,4 тиждень Пріоритет: дослідно-експериментальна діяльність

10:10-10:35 Музична діяльність

Фізкультура на повітрі

Друга половина дня

15:30-15:55  Розвивальна робота (народознавство/правове (1/3))

16:05-16:30 ХТД (драматизація)/ Конструювання

 

Середа

09:00-9:40 Інтегроване

1,3 тиждень Пріоритет: елементи грамоти, здоров’язберігальна, рухова діяльність

2,4 тиждень Пріоритет: мовленнєва діяльність (елементи грамоти)

10:10-10:40 Фізкультура

Друга половина дня

15:30-15:55 Розвивальна робота (фінансово-економічна освіта)

16:00-16:25 Розваги (М/Т/М/Т)

 

Четвер

09:00-9:40 Інтегроване

1,3 тиждень Пріоритет: розвиток мовлення, господарсько-побутова діяльність

2,4 тиждень Пріоритет: соціально-ігрове проектування

09:50-10:15 Образотворча діяльність (ліплення/ аплікація)

10:25-10:50 Музична діяльність

Фізкультура на повітрі

Друга половина дня

15:30-15:55  Розвивальна робота (ОБЖД)

16:05-16:30 Художня праця

 

П’ятниця

09:00-9:40 Інтегроване

1,3 тиждень Пріоритет: комунікативна діяльність

2,4 тиждень Пріоритет: соціально-ігрове проектування

09:50-10:15 Образотворча діяльність (малювання)

Піший перехід

Друга половина дня

15:30-15:55  Розвивальна робота (екологічне/валеологічне)

16:05-16:30 Ізотерапія

 

 

 

Розподіл занять на літній період 2019 року

День тижня

Перша молодша група

Понеділок

09:10 - 09:20 Фізкультура

2 половина дня 

15:50-16:00 (1 п.) Ознайомлення з природним довкіллям

16:30-16:40 (2 п.) Ознайомлення з природним довкіллям

Вівторок

09:10 - 09:20 (1 п.) Розвиток мовлення

09:25-09:35 (2 п.) Розвиток мовлення

Фізкультура на повітрі 

2 половина дня

    15:50-16:00  Музична діяльність

Середа

09:10 -09:20 (1 п.) Образотворча діяльність 

09:25-09:35 (2 п.) (Ліплення, аплікація)

2 половина дня

   15:50-16:00   Фізкультура  

Четвер

09:10 - 09:20 (1 п.) Розвиток мовлення

09:25 - 09:35 (2 п.) Розвиток мовлення

Фізкультура на повітрі

2 половина дня 

15:50-16:00 (1 п.) Сюжетно-відображувальна гра

16:30-16:40 (2 п.) Сюжетно-відображувальна гра

П’ятниця

09:10 - 09:20 Музична діяльність

2 половина дня

    15:50 - 16:05 (1 п.) Образотворча діяльність  
    15:50 - 16:05 (2 п.) (Малювання)

День тижня

Друга молодша група

Понеділок

09:10 - 09:25 Фізкультура

09:35 - 09:50 Ознайомлення з природним довкіллям

2 половина дня

15:50 - 16:05   Виховна робота (екологічне/валеологічне)

Вівторок

09:00 - 09:15Розвиток мовлення 

09:25 - 09:40 Образотворча діяльність 

(Ліплення/аплікація)

     Фізкультура на повітрі

2 половина дня

15:50-16:05 Виховна робота (економічне)

Середа

09:00 - 09:15 Музична діяльність

09:25 - 09:40 Художньо-мовленнєве

 Фізкультура на повітрі

2 половина дня

15:50-16:05 Розвага (Ф/Т/М/Т)

 

Четвер

09:00 - 09:15 Розвиток мовлення

09:25 - 09:40 Фізкультура

 

2 половина дня 

15:50-16:00 Виховна робота (ОБЖД)

П’ятниця

09:00- 09:15  Музична діяльність

09:25 - 09:40 Образотворча діяльність (малювання)

 Піший перехід

2 половина дня


15:50-16:05 Виховна робота (Правове/етично-патріотичне)

День тижня

Середня група

Понеділок

09:00 - 09:20 Дитина в природному довкіллі

09:30 - 09 50 Фізкультура

 

2 половина дня

15:50 - 16:10 Виховна робота (Правове/етично-патріотичне)

Вівторок

09:00 -09:20 Розвиток мовлення

09:30 - 09:50 Музична діяльність

    Фізкультура на повітрі

2 половина дня 

  15:50 - 16:10 Виховна робота (екологічне/валеологічне)

Середа

09:00 - 09:20 Образотворча діяльність (Ліплення, аплікація)

09:30 - 09:50 Фізкультура

2 половина дня

15:50-16:10  Виховна робота (економічне)

Четвер

09:00 - 09:20 Музична діяльність

09:30 - 09:50 Художня література

Фізкультура на повітрі

2 половина дня

15:50- 16:10 Розвага (Ф/Т/М/Т)

П’ятниця

09:00 - 09:20 Образотворча діяльність (Малювання)

09:30 - 09:50 Експериментально-дослідницька діяльність

 Пішохідний перехід

2 половина дня

15:50-16:10 Виховна робота (ОБЖД)

Розподіл занять першої молодшої групи

на 2018-2019 н.р.

Дні тижня

Заняття

Понеділок

09:10 Фізкультура

09:35 Година психолога, 1 кв.

2 половина дня

15:50 Образотворча діяльність (малювання)

Вівторок

09:10 Розвиток мовлення

2 половина дня

15:50 Образотворча діяльність (ліплення / аплікація)

Середа

09:10 Ознайомлення з природнім довкіллям + сенсорний розвиток

2 половина дня

15:50 Музична діяльність

Четвер

09:10 Ознайомлення із соціумом + розвиток мовлення

2 половина дня

15:50 Сенсорний розвиток

16:40 Музична розвага (2-4 тиждень)

П'ятниця

09:10 Година психолога, 1 кв.

09:40 Музична діяльність

2 половина дня

15:50 Фізкультура

Розподіл занять другої молодшої групи

на 2018-2019 н.р.

Дні тижня Заняття
Понеділок

09:00 1. Фізкультура.

 09:30 2. Розвиток мовлення/художня література

09:55 Година психолога, 1 кв.

Вівторок

09:00 1. Музична діяльність.

    09:30 2.Ознайомлення  з природним довкіллям + образотворча        діяльність (малювання)

10:45 3. Пішохідний перехід

Середа

09:00 1. Фізкультура

 09:25 2. Розвиток мовлення

      09:50 Година психолога, 1 кв.

2 половина дня

16:45 Музична розвага (1-3 тиждень)
Четвер

    09:00 1. Логіко-математичний розвиток/конструювання + ознайомлення із соціумом

    09:35  2. Музична діяльність
П'ятниця

09:00 1. Ознайомлення із соціумом + розв. мовлення

   09:45 2. Образотворча діяльність (ліплення / аплікація) 

    

Розподіл занять середньої групи

на 2018-2019 н.р.

Дні тижня Заняття
Понеділок

09:00 1. Ознайомлення із соціумом

09:30 2. Фізкультура.

2 половина дня

16:45 Театралізована діяльність
Вівторок

09:00 1. Розвиток мовлення

09:30 2. Музична діяльність.

10:00 3. Образотворча діяльність

2 половина дня

15:40 Година психолога,  1,2 квартал
Середа

09:00 1. Логіко - математичний розвиток

09:30 2. Фізкультура 

2 половина дня

16:45 Музична розвага ( 1-3 тиждень)

Четвер

09:00  1. Музична діяльність.

09:30  2. Комплексне: ознайомлення з природнім довкіллям + розвиток мовлення
П'ятниця

09:00  1. Інтегроване: ознайомлення із соціумом + розвиток мовлення + образотворча діяльність (малювання)

10:45 2. Пішохідний перехід

Розподіл занять старшої групи

на 2018-2019 н.р.

Дні тижня Заняття
Понеділок

09:00 1. Комплексне: ознайомлення із соціумом + розвиток мовлення/ художня література

09:40 2. Образотворча діяльність (малювання)

10:15 3. Фізкультура

2 половина дня

15.40 Година психолога

Вівторок

09:00 1.Ознайомлення  з природним довкіллям 

09:35 2. Логіко-математичний розвиток 

10:10 3. Музична діяльність.

Середа

09:00 1. Ознайомлення із соціумом

09:35 2. Підготовка до навчання грамоти

10:10 3. Фізкультура. 

Четвер

09:00 1. Розвиток мовлення

09:35 2. Образотворча діяльність (ліплення / аплікація)

10:10 3. Музична діяльність.

2 половина дня

15.40 Музична розвага (2-4 тиждень)
П'ятниця

09:00 1. Інтегроване: ознайомлення із соціумом + ознайомлення з природнім довкіллям + логіко-математичний розвиток/конструювання

09:45 2. Образотворча діяльність (малювання)

10:45 3. Піший перехід
 

Розподіл занять на літній період 2018 року

№ з/п

Перша молодша група

Понеділок

09:10 Фізкультура

09:35 Година психолога

2 половина дня

15:50 Образотворча діяльність (Малювання)

Вівторок

09:10 Розвиток мовлення

09:25 Екологічна стежина

 

2 половина дня

16:30 Художня література

Середа

09:05 Образотворча діяльність (Ліплення, аплікація)

 

2 половина дня

16:30 Фізкультура

16:50 СХД

Четвер

09:05 Розвиток мовлення

 

2 половина дня

  16:30 Сюжетно-відображувальна гра

П’ятниця

09:05 Музична діяльність

 

2 половина дня

16:30 Образотворча діяльність (Малювання)

№ з/п

Друга молодша група

Понеділок

09:00 Фізкультура

09:25 Ознайомлення з природним довкіллям

2 половина дня

16:30 Розвага (Театралізована діяльність)

Вівторок

09:00 Образотворча діяльність

(Ліплення, аплікація)

09:25 Пішохідний перехід

11:00 Екологічна стежина

 

2 половина дня

16:30 Сюжетно-рольова гра

Середа

09:00 Музична діяльність

09:25 Розвиток мовлення

 

2 половина дня

16:30 СХД

Четвер

09:00 Художня література

09:25 Фізкультура

 

2 половина дня

16:30 Моральне виховання

П’ятниця

09:00 Музична діяльність

09:25 Образотворча діяльність (малювання)

 

2 половина дня

16:30 ОБЖД

№ з/п

Середня група

Понеділок

09:00 Дитина в природному довкіллі

09:30 Фізкультура

 

2 половина дня

16:30 Розвага (Театралізована діяльність)

Вівторок

09:00 Розвиток мовлення

09:30 Музична діяльність

 

2 половина дня

16:30 СХД

Середа

09:00 Образотворча діяльність (Ліплення, аплікація)

09:30 Фізкультура

 

2 половина дня

16:30 Пошуково-дослідницька діяльність

Четвер

09:00 Музична діяльність

09:30 Художня література

 

2 половина дня

16:30 ОБЖД

П’ятниця

09:00 Образотворча діяльність (Малювання)

09:30 Пішохідний перехід

11:00 Екологічна стежина

 

2 половина дня

16:30 Сюжетно-рольова гра


Розподіл занять на 2017-2018 начальний рік (з 01.12.2017)

Розподіл занять першої молодшої групи

на 2017-2018 н.р.

Дні тижня

Заняття

Понеділок

09:10 Фізкультура

09:35 Година психолога, 1 кв.

2 половина дня

15:50 Ознайомлення із соціумом + розвиток мовлення

16:40 Розвага

Вівторок

09:10 Музична діяльність

2 половина дня

15:50 Розвиток мовлення

Середа

09:10 Ознайомлення з природнім довкіллям + сенсорний розвиток

2 половина дня

15:50 Образотворча діяльність (ліплення / аплікація)

Четвер

09:10 Образотворча діяльність (малювання)

2 половина дня

16:20 Фізкультура 

П'ятниця

09:10 Година психолога, 1 кв.

09:40 Музична діяльність

2 половина дня

15:50 Сенсорний розвиток

Розподіл занять другої молодшої групи

на 2017-2018 н.р.

Дні тижня Заняття
Понеділок

09:00 1. Фізкультура.

 09:30 2. Розвиток мовлення/художня література

09:55 Година психолога, 1 кв.

2 половина дня

   15:20 Розвага

Вівторок

09:00 1. Ознайомлення  з природним довкіллям + образотворча діяльність (малювання)

10:45 2. Пішохідний перехід

Середа

09:00 1. Музична діяльність.

 09:25 2. Розвиток мовлення

      09:50 Година психолога, 1 кв.
Четвер

    09:00 1. Логіко-математичний розвиток/конструювання + ознайомлення із соціумом

    09:35  2. Фізкультура
П'ятниця

09:00 1. Музична діяльність

   09:25 2. Ознайомлення із соціумом + розв. мовлення

    10:10 3. Образотворча діяльність (ліплення / аплікація) 

Розподіл занять середньої групи

на 2017-2018 н.р.

Дні тижня Заняття
Понеділок

09:00 1. Ознайомлення із соціумом

09:30 2. Фізкультура.

2 половина дня

16:45 Театралізована діяльність
Вівторок

09:00 1. Розвиток мовлення

09:30 2. Музична діяльність.

10:00 3. Образотворча діяльність

2 половина дня

15:40 Година психолога,  1,2 квартал
Середа

09:00 1. Логіко - математичний розвиток

09:30 2. Фізкультура 

Четвер

09:00  1. Музична діяльність.

09:30  2. Комплексне: ознайомлення з природнім довкіллям + розвиток мовлення
П'ятниця

09:00  1. Інтегроване: ознайомлення із соціумом + розвиток мовлення + образотворча діяльність (малювання)

10:45 2. Пішохідний перехід

Розподіл занять старшої групи

на 2017-2018 н.р.

Дні тижня Заняття
Понеділок

09:00 1. Комплексне: ознайомлення із соціумом + розвиток мовлення/ художня література

09:40 2. Образотворча діяльність (малювання)

10:15 3. Фізкультура

2 половина дня

15.45 Гурток «Веселі музики»

17:00 Розвага
Вівторок

09:00 1. Підготовка до навчання грамоти

09:35 2. Ознайомлення із соціумом

10:10 3. Музична діяльність.

Середа

09:00 1. Логіко-математичний розвиток

09:35 2. Ознайомлення  з природним довкіллям

10:10 3. Фізкультура. 

Четвер

09:00 1. Розвиток мовлення

09:35 2. Образотворча діяльність (ліплення / аплікація)

10:10 3. Музична діяльність.

2 половина дня

15.40 Година психолога
П'ятниця

09:00 1. Інтегроване: ознайомлення із соціумом + ознайомлення з природнім довкіллям + логіко-математичний розвиток/конструювання

09:45 2. Образотворча діяльність (малювання)

10:45 3. Піший перехід

 


Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія

Контакт

Сумський санаторний ДНЗ №24 "Оленка"

40009, Україна, м. Суми,
вул. Пушкіна, 49А


(0542) 61-13-33


Оголошення

Перенесення робочих днів у 2018 році

20.02.2018 10:31
Шановні батьки! Інформація до Вашої уваги! Переносяться робочі дні з:  п’ятниці 9 березня на суботу 03 березня; понеділка 30 квітня на суботу 05 травня; п’ятниці 29 червня на суботу 23 червня; понеділка 24 грудня на суботу 22 грудня; понеділка 31 грудня на суботу 29...

—————

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0 800 500 335 або 386 (з мобільного). Працює: понеділок – п’ятниця з 10:00 до 18:00

01.03.2017 12:50

—————

Національна дитяча «гаряча лінія» 0 800 500 225 або 772 (з мобільного). Працює: понеділок – п’ятниця з 10:00 до 18:00

01.03.2017 12:48

—————


счетчик посещений