Розподіл занять на літній період 2018 року

№ з/п

Перша молодша група

Понеділок

09:05 Фізкультура

 

2 половина дня

16:30 Дитина в природному довкіллі

16:50 Розвага (Театралізована діяльність)

Вівторок

09:05 Музична діяльність

09:25 Екологічна стежина

 

2 половина дня

16:30 Художня література

Середа

09:05 Образотворча діяльність (Ліплення, аплікація)

 

2 половина дня

16:30 Фізкультура

16:50 СХД

Четвер

09:05 Розвиток мовлення

 

2 половина дня

  16:30 Сюжетно-відображувальна гра

П’ятниця

09:05 Музична діяльність

 

2 половина дня

16:30 Образотворча діяльність (Малювання)

№ з/п

Друга молодша група

Понеділок

09:00 Фізкультура

09:25 Ознайомлення з природним довкіллям

2 половина дня

16:30 Розвага (Театралізована діяльність)

Вівторок

09:00 Образотворча діяльність

(Ліплення, аплікація)

09:25 Пішохідний перехід

11:00 Екологічна стежина

 

2 половина дня

16:30 Сюжетно-рольова гра

Середа

09:00 Музична діяльність

09:25 Розвиток мовлення

 

2 половина дня

16:30 СХД

Четвер

09:00 Художня література

09:25 Фізкультура

 

2 половина дня

16:30 Моральне виховання

П’ятниця

09:00 Музична діяльність

09:25 Образотворча діяльність (малювання)

 

2 половина дня

16:30 ОБЖД

№ з/п

Середня група

Понеділок

09:00 Дитина в природному довкіллі

09:30 Фізкультура

 

2 половина дня

16:30 Розвага (Театралізована діяльність)

Вівторок

09:00 Розвиток мовлення

09:30 Музична діяльність

 

2 половина дня

16:30 СХД

Середа

09:00 Образотворча діяльність (Ліплення, аплікація)

09:30 Фізкультура

 

2 половина дня

16:30 Пошуково-дослідницька діяльність

Четвер

09:00 Музична діяльність

09:30 Художня література

 

2 половина дня

16:30 ОБЖД

П’ятниця

09:00 Образотворча діяльність (Малювання)

09:30 Пішохідний перехід

11:00 Екологічна стежина

 

2 половина дня

16:30 Сюжетно-рольова гра


Розподіл занять на 2017-2018 начальний рік (з 01.12.2017)

Розподіл занять першої молодшої групи

на 2017-2018 н.р.

Дні тижня

Заняття

Понеділок

09:10 Фізкультура

09:35 Година психолога, 1 кв.

2 половина дня

15:50 Ознайомлення із соціумом + розвиток мовлення

16:40 Розвага

Вівторок

09:10 Музична діяльність

2 половина дня

15:50 Розвиток мовлення

Середа

09:10 Ознайомлення з природнім довкіллям + сенсорний розвиток

2 половина дня

15:50 Образотворча діяльність (ліплення / аплікація)

Четвер

09:10 Образотворча діяльність (малювання)

2 половина дня

16:20 Фізкультура 

П'ятниця

09:10 Година психолога, 1 кв.

09:40 Музична діяльність

2 половина дня

15:50 Сенсорний розвиток

Розподіл занять другої молодшої групи

на 2017-2018 н.р.

Дні тижня Заняття
Понеділок

09:00 1. Фізкультура.

 09:30 2. Розвиток мовлення/художня література

09:55 Година психолога, 1 кв.

2 половина дня

   15:20 Розвага

Вівторок

09:00 1. Ознайомлення  з природним довкіллям + образотворча діяльність (малювання)

10:45 2. Пішохідний перехід

Середа

09:00 1. Музична діяльність.

 09:25 2. Розвиток мовлення

      09:50 Година психолога, 1 кв.
Четвер

    09:00 1. Логіко-математичний розвиток/конструювання + ознайомлення із соціумом

    09:35  2. Фізкультура
П'ятниця

09:00 1. Музична діяльність

   09:25 2. Ознайомлення із соціумом + розв. мовлення

    10:10 3. Образотворча діяльність (ліплення / аплікація) 

Розподіл занять середньої групи

на 2017-2018 н.р.

Дні тижня Заняття
Понеділок

09:00 1. Ознайомлення із соціумом

09:30 2. Фізкультура.

2 половина дня

16:45 Театралізована діяльність
Вівторок

09:00 1. Розвиток мовлення

09:30 2. Музична діяльність.

10:00 3. Образотворча діяльність

2 половина дня

15:40 Година психолога,  1,2 квартал
Середа

09:00 1. Логіко - математичний розвиток

09:30 2. Фізкультура 

Четвер

09:00  1. Музична діяльність.

09:30  2. Комплексне: ознайомлення з природнім довкіллям + розвиток мовлення
П'ятниця

09:00  1. Інтегроване: ознайомлення із соціумом + розвиток мовлення + образотворча діяльність (малювання)

10:45 2. Пішохідний перехід

Розподіл занять старшої групи

на 2017-2018 н.р.

Дні тижня Заняття
Понеділок

09:00 1. Комплексне: ознайомлення із соціумом + розвиток мовлення/ художня література

09:40 2. Образотворча діяльність (малювання)

10:15 3. Фізкультура

2 половина дня

15.45 Гурток «Веселі музики»

17:00 Розвага
Вівторок

09:00 1. Підготовка до навчання грамоти

09:35 2. Ознайомлення із соціумом

10:10 3. Музична діяльність.

Середа

09:00 1. Логіко-математичний розвиток

09:35 2. Ознайомлення  з природним довкіллям

10:10 3. Фізкультура. 

Четвер

09:00 1. Розвиток мовлення

09:35 2. Образотворча діяльність (ліплення / аплікація)

10:10 3. Музична діяльність.

2 половина дня

15.40 Година психолога
П'ятниця

09:00 1. Інтегроване: ознайомлення із соціумом + ознайомлення з природнім довкіллям + логіко-математичний розвиток/конструювання

09:45 2. Образотворча діяльність (малювання)

10:45 3. Піший перехід

 


Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія

Контакт

Сумський санаторний ДНЗ №24 "Оленка"

40009, Україна, м. Суми,
вул. Пушкіна, 49А


(0542) 61-13-33


Оголошення

Перенесення робочих днів у 2018 році

20.02.2018 10:31
Шановні батьки! Інформація до Вашої уваги! Переносяться робочі дні з:  п’ятниці 9 березня на суботу 03 березня; понеділка 30 квітня на суботу 05 травня; п’ятниці 29 червня на суботу 23 червня; понеділка 24 грудня на суботу 22 грудня; понеділка 31 грудня на суботу 29...

—————

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0 800 500 335 або 386 (з мобільного). Працює: понеділок – п’ятниця з 10:00 до 18:00

01.03.2017 12:50

—————

Національна дитяча «гаряча лінія» 0 800 500 225 або 772 (з мобільного). Працює: понеділок – п’ятниця з 10:00 до 18:00

01.03.2017 12:48

—————


счетчик посещений