Методична робота

Дошкільне дитинство – важливий етап в житті людини. І велика відповідальність лежить на працівниках дошкільного закладу за виховання нашого майбутнього покоління, за розвиток його повноцінної особистості. Ці завдання висувають високі вимоги до рівня професійної підготовленості вихователя, викликають необхідність постійно вдосконалювати свою педагогічну майстерність і загальну культуру.

У кожного вихователя нашого ДНЗ  свій стиль, свої методи в роботі.  Наші вихователі - люди різнобічних інтересів, ерудовані, доброзичливі, активно беруть участь у педагогічному житті закладу. У багатьох з них великий педагогічний стаж. Ми маємо цікаве поєднання – молоді, завзяті спеціалісти поруч з професійними, досвідченими педагогами.

Методична робота в ДНЗ №24 «Оленка» ведеться згідно з річним планом. План спрямований на виконання завдань Закону України “Про дошкільну освіту” та Базового Компоненту дошкільної освіти.

Методична робота в дошкільному закладі відповідає структурі методичної роботи і вимогам МОН України про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами. Зміст методичної роботи в закладі будується на основі державних документів про освіту, науково-педагогічних досліджень, навчальних планів, програм, новинок психолого-педагогічної літератури. 

Методична робота спрямована на підвищення педагогічної майстерності та передбачає як колективні так і індивідуальні форми роботи:

  • педагогічні ради, педагогічні години, семінари – практикуми, виробничі наради;
  • методичні об’єднання вихователів дошкільних закладів, обмін досвідом роботи;
  • робота творчих груп;
  • самоосвіта;
  • підвищення кваліфікації.

Педколектив ДНЗ працює над всебічним загальним розвитком вихованців відповідно до їх потенційних можливостей, формування базису особистісної культури: самообслуговування, комунікації, пізнавальної мотивації, бажання та вміння вчитися. Головним напрямком діяльності кожного вихователя були і залишаються охорона і зміцнення здоров’я дітей, розкриття творчого потенціалу дітей, робота з дітьми за лініями креативного розвитку, забезпечення необхідних умов для їх фізичного та психічного розвитку.

Осередком здійснення навчально–виховного процесу та роботи з педагогічними кадрами в дошкільному закладі є методичний кабінет, програмово – методичне забезпечення якого відповідає сучасним вимогам. На виконання наказу МОН України від 11.09.2002 та відповідно до «Типового переліку обов’язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок в дошкільних навчальних закладах» методичний кабінет оснащено комп’ютером, принтером. У методичному кабінеті зібрано матеріали з досвіду роботи вихователів, музкерівника, інструктора  з фізичної культури, велику кількість матеріалів для роботи з батьками: методичні рекомендації, зразки папок-пересувок, тематика консультацій та бесід, рекомендації щодо проведення інтерактивних форм роботи з батьками. Належна увага приділяється наступності в роботі школи і ДНЗ.

Постійним джерелом нової інформації є різні фахові видання: журнали «Дошкільне виховання», «Дошкільний навчальний заклад», «Палітра педагога», «Джміль», «Бібліотечка вихователя дитячого садка»,  «Вихователь – методист», «Практичний психолог», «Музичний керівник» тощо.


Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія

Контакт

Сумський санаторний ДНЗ №24 "Оленка"

40009, Україна, м. Суми,
вул. Пушкіна, 49А


(0542) 61-13-33


Оголошення

Перенесення робочих днів у 2018 році

20.02.2018 10:31
Шановні батьки! Інформація до Вашої уваги! Переносяться робочі дні з:  п’ятниці 9 березня на суботу 03 березня; понеділка 30 квітня на суботу 05 травня; п’ятниці 29 червня на суботу 23 червня; понеділка 24 грудня на суботу 22 грудня; понеділка 31 грудня на суботу 29...

—————

Новорічні свята

18.12.2017 14:10
Шановні батьки! Запрошуємо Вас на Новорічні свята, які відбудуться: Дата Час Група 22.12.2017 09:40 «Сонечко» (перша молодша) «Бал ялинкових прикрас» 26.12.2017 16:30 «Калинка»...

—————

Обережно: сказ!

03.11.2017 14:24
На виконання протокольного доручення від 01.11.2017  № 7 засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Сумській міській раді управління освіти і науки доводить до Вашого відома, що у зв’язку з виявленням собаки, хворої на сказ, введено карантинні обмеження в межах вулиці...

—————


счетчик посещений